تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

ترور بیولوژیکی یا حذف بی صدا

  چندی پیش با خبر شدیم که حال عمومی نادر طالب‌زاده مساعد نیست و متاسفانه در بیمارستان بستری شده بود.طی پی‌گیری‌هایی که برای با خبر شدن از شرایط جسمی وی انجام دادیم دریافتیم علاوه بر مشکل قلبی که طالب‌زاده را آزار می‌دهد از سرفه‌های شدید خونی نیز رنج می‌برد.

  نادر طالب زاده  درباره شرایط فعلی‌اش مصاحبه مختصری با خبرنگار سینمایی خبرگزای فارس انجام داد که از برخی مسائل در زمینه ترور بیولوژیک خودش برای اولین بار پرده برداشت. متن این مصاحبه که به اصرار خبرنگار صورت گرفت به شرح ذیل آمده است.

  ابتدا کمی از حالتان بگویید در چه شرایطی هستید با سرفه‌هایی که بیش از یک سال است که همراه شما هستند چه می‌کنید.
  طالب ‌زاده: دچار نارسایی قلبی‌ هستم که قبلا نیز گفته شده بود و متاسفانه در شرایط نامساعد هوا که گرد و خاک است این حال بدم تشدید می‌شود. ان شاءالله اگر این موضوع رفع شود تنفس‌ما هم باز می‌شود. منزل هستم و بیمارستان دیگر اثری ندارد. باید در منزل و فضای در بسته باشم. چندی پیش در بیمارستان بستری بودم که حالم کمی متعادل شد تا اواخر هفته گذشته که خاک از سمت کشور عراق به کشور ما آمد حال ما را هم خراب کرد.

     به دلیل اخلاقی که از شما سراغ دارم مبنی بر اینکه علاقه ندارید برخی از ناراحتی‌های جسمی و بیماری که دارید رسانه‌ای شود و همواره امتناع کرده‌اید می‌خواهم خواهش کنم به سوالی که می‌پرسم پاسخ صریحی دهید..  طالب‌زاده: بله بفرمایید.

  شایعه‌ای یا نظری وجود دارد که طی سفری که نزدیک به یک سال و نیم پیش به یکی از کشور‌های عربی داشته‌اید چمدان شما را به موادی آلوده کرده‌اند و به نوعی قصد ترور بیولوژیکی شما را داشتند و از آن پس حال شما تغییر کرده و دچار سرفه‌های خونی شده‌اید.
  طالب‌زاده: خلاصه‌اش این است. یک سال و نیم پیش به گروهی از لبنان برای راهپیمایی اربعین به عراق رفتم. که چمدان من را از هتلی که در نجف بودم از میان صد‌ها چمدان برداشتند و 5 الی 6 روز بعد در کربلا نصفه شب تحویلم دادند. لپ‌تاپ من را خالی و بررسی‌های‌ کامل را انجام داده بودند. از همان روز که چمدان‌ را تحویل گرفتم حالم بد شد اما متوجه این ماجرا نبودم.  خودتان متوجه بودید و دقت کرده بودید که از آن رو به بعد حالتان بد شده است؟
  طالب‌زاده: نه اصلا.  همه اطلاعات لپ تاپ من را خالی کرده بودند. ساعت 3:00 نصفه شب دو مامور از حراست یکی از حرم‌ها آمدند آن هم در خانه‌ای که مهمان بودم. آدرسی دادند که به فلان جا برو و چمدانت را تحویل بگیر. من هم اصلا فکر نمی‌کردم چمدانم چیزی شده باشد یا آن آلوده کرده باشند. لپ‌تاپ خود را به بچه‌های سپاه دادم و گفتند که دیگر به آن دست نزن.  داخل لپ‌تاپ‌تان چه چیزی بود؟
  طالب‌زاده: لیست مهمان‌های افق نو بود. کنفرانسی که یک سال و نیم پیش در تهران برگزار شد. کنفرانسی که انجمن «ADL» آمریکا با آن مخالفت می‌کرد که متخصصین و متفکرین‌شان به ایران نیایند و صحبت نکنند. درست بعد از آن بود که این اتفاقات افتاد اما فکر می‌کردم آنها محتویات لپ‌تاپ را می‌خواهند و گمان نمی‌کردم با خودم کاری داشته باشند. از همان روز به بعد سرفه‌های خونی داشتم.

   

  این سرفه‌‌ها خونی شما هنوز ادامه دارد؟
  طالب‌زاده: نه. خداروشکر تمام شده است. بعد که بررسی کردیم متوجه شدیم کسانی داخل هتل آمدند و این کار را انجام دادند.


  آزمایشی دادید که نتایج مطمئنی در جهت اثبات این موضوع ارائه شود؟
  طالب‌زاده: عرض کنم با دکتر علی کرمی که متخصص بیو تروریست است، وقتی صحبت کردم من را به این مسائل آگاه کرد. که چه اتفاقی افتاده است.

  یعنی دکتر کرمی این اتفاق و ترور بیولوژیک شخص شما را تایید کردند؟
  طالب‌زاده:بله.


  مشخص شد که چه چیزی بوده این که باعث شده حال شما بدین شکل شود؟
  طالب‌زاده: نه متاسفانه چون در آن زمان چمدان را برای آزمایش ندادم و تا مدت‌ها هم نمی‌دانستم که ممکن است این حال بد من ارتباطی به چنین تروری داشته باشد. حالا نمی‌خواهم وارد جزییات شوم، اما باید این نکته را از جهت بگوییم، که برای دیگران نیز این اتفاق رخ ندهد و آگاهی لازم در میان آنها ایجاد شود.  به نظرم این موضوع باید جدی گرفته شود هر چند موجبات تمسخر برخی را فراهم کند، اما در این عرصه آنهم توسط قدرتهای بزرگ چنین اقداماتی اصلاً دور از ذهن نیست.
  طالب‌زاده: درست است. مثلاً در برنامه «راز» که در تلویزیون داشتم مسئله حج خونین و نیترات بالای آب زمزم که همه حجاج ما مریض می‌شدند و با هیچ دارویی هم خوب نمی‌شدند این موضوعات را مورد بررسی قرار دادیم. مستندی که توسط BBC ساخته شد نشان دادند آب زمزمی که توسط حجاج پاکستانی که می‌خواستند این آب را به لندن بیاورند و به دلیل نیترات بالا و سمی بودنش از ورود آن جلوگیری می‌کردند. قبل از حج خونین هیچ کس سرما نمی‌خورد اما بعد از آن یک نوع بی‌میلی برای حرکت در آنها ایجاد شده بود که دکتر کرمی آن را به خوبی توضیح می‌دهد.

  این اتفاق هم که برای من افتاد یک نوع نارسایی است اگر آگاه بودم لباس‌های داخل چمدان را نمی‌پوشیدم و یا از چمدان استفاده نمی‌کردم. ما باید از اینجا به بعد حواس‌مان جمع باشد. یک فرد آمریکایی به نام «مایکل کاینز پایپر» به ایران آمد و کتاب مهمی نوشته بود و خود یکی از انکار کنندگان هولوکاست نیز بود. زمانی که برگشت به آمریکا دیگر نمی‌توانست راه برود، اما من با وی مصاحبه کرده بودم و چندین کیلومتر با هم راه می‌رفتیم اما به من می‌گفت صد متر هم نمی‌توانم راه بروم بعد از 1 الی 2 سال هم در اتاقش پیدایش کردند که فوت شده است. این وضع و شرایط که می‌بینیم معمولی نیست خودمان پی‌گیری نمی‌کنیم و بد موضوع از دست‌مان خارج می‌شود.

  امیدواریم به واسطه این مصاحبه کمی مسئولین و مدیران مربوطه این بحث را جدی بگیرند آن را برای اطلاع رسانی عمومی‌تر کنند و حتی رسانه‌ ملی نیز به این موضوع بپردازند مستندات بیشتری ارائه شود.
  طالب‌زاده: درست، منظور من هم همین است. قبل از تحویل گرفتن چمدان من به راحتی چندین کیلومتر مثلاً 20 الی 25 کیلومتر راه می‌رفتم اما بعد از این که چمدانم را تحویل گرفتم از پله‌ها هم به سختی بالا می‌آمدم. اگر آگاهی داشتم هیچ وقت آن لباس آلوده را نمی‌پوشیدم. اصلاً فکر نمی‌کردم. از آن روز یک کیلومتر هم راه نمی‌توانم روم. بار ها به من گفتند بعد از آن و تا مدتی من انکار می‌کردم و می گفتم نه فقط لپ‌تاپم را خالی کردند.  این مصاحبه به اتمام رسید، اما امیدواریم آغازی برای جدی گرفتن مسائلی از این دست توسط مسئولین مربوطه باشد. نادر طالب زاده فرد آگاهی که بارها در برنامه‌های آشکارسازی چهره کشور‌های استعمار گر تلاش داشته است و از جمله افراد برجسته و شناخته شده و باسواد در این زمینه است در این مصاحبه به دور از هیچ غلو و بزرگ‌نمایی با سرفه‌های ممتد و بی‌رمقی تمام و با نیت، برای آگاهی و اطلاع رسانی مصاحبه را به اتمام رساند. امیدواریم این فعال فرهنگی هرچه سریعتر به شرایط خوب جسمی خود برسد. ان شاالله...


   

   

  رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با تشریح ترورهای جدید صهیونیست‌ها با ویروس‌؛ جزئیات بیشتری از ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده را عنوان کرد.

   

  پروفسور علی کرمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)  پس از اینکه نادر طالب‌زاده تهیه‌کننده، مجری برنامه‌های تلویزیونی، مستند ساز و روزنامه‌نگار در مصاحبه با رسانه‌ها از ترور بیولوژیکی خود پرده برداشت، مصمم شدیم که به این موضوع بپردازیم؛ بر همین اساس خبرگذاری تسنیم با پروفسور علی کرمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) که ترور بیولوژیکی طالب‌زاده را تشخیص داده است، گفت‌وگو کرده است.

  کرمی اظهار داشت: در دیدارهایی که بنده با آقای نادر طالب‌زاده داشتم در حالی که ایشان به شدت کسالت داشت و من نگران وضعیت جسمانی وی بودم، به طور اتفاقی صحبت‌هایی از ترور بیولوژیک به میان آمد؛ سپس آقای طالب‌زاده، درباره اتفاق‌هایی که یک سال و نیم پیش برای او در کشور عراق افتاده بود، صحبت کرد و حرف‌های عجیبی زد مبنی براینکه وی در هتلی در شهر نجف اقامت داشت، چمدان وی از میان صد‌ها چمدان برداشته و 5 الی 6 روز بعد در کربلا در نیمه شب به وی تحویل داده شد؛ لب تاپ او را خالی و بررسی‌های‌ کامل را انجام داده بودند؛ آقای طالب‌زاده از همان روز که چمدان‌ را تحویل گرفت دچار بدحالی شد به طوریکه به سختی راه می‌رفت و سرفه‌های خونی شدید داشت؛ اگر ایشان آگاهتر بود، لباس‌های داخل چمدان را نمی‌پوشید و یا از چمدان استفاده نمی‌کرد.

  وی در ادامه گفت: این اتفاق به نظرم بسیار عجیب ‌رسید؛ ترور بیولوژیک بسیار گسترده شده است درحالیکه بسیاری از ترورها بیولوژیک نیستند، بلکه با مواد شیمیایی و سمی انجام می‌شوند و درون مواد به کار رفته، بحث‌هایی وجود دارد، اما بر اساس عادت به همه انواع ترورها واژه بیولوژیک اطلاق می‌شود و در مورد آقای طالب‌زاده، نیز همین عنوان مطرح شده است.

  رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی ادامه داد: من عامل ترور وی را تشخیص ندادم زیرا چیزی را مشاهده نکردم اما پس از شنیدن حرف‌های آقای طالب‌زاده، حدس زدم که قطعا آسیب جدی عمدی به وی رسیده است؛ وی می‌گوید پس از بازگشتش به کشور، دچار سرفه‌های شدید شده و لخته‌های خون از ریه وی بیرون می‌آید.

  کرمی تصریح کرد: به هرحال، من به آقای طالب‌زاده گفتم که این حادثه کاملا مشکوک است و از آنجایی‌ که وی یکی از افرادی است که ماموریت‌های خارج از کشور زیادی داشته و مواضع ایشان صریح و ضد صهیونیستی بوده، به طور قطع تحت نظر دشمن قرار داشته و احتمالا دچارسوء قصد شده است.  وی افزود: در واقع باید گفت دشمن شروع به چرخه جدیدی از روش‌های حذف کرده است؛ صهیونیست‌ها جمله‌ای دارند که اسناد آن نیز موجود است مبنی بر اینکه هر که بخواهد با ما (صهیونیست‌ها) مقابله کند، با انواع ویروس‌ها و روش‌های بیولوژیک حذف خواهد شد.

  سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات، سینه‌ام را می‌فشرد
  عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در ادامه با بیان اینکه ده‌ها سال است که بنده این حرف‌ها را گفته و بارها برای مسئولان تکرار کردم، به بسیج پزشکی گفت: اما متاسفانه دوستان ما موضوع را جدی نمی‌گیرند؛ آنچه من را در این کشور متاسف می‌کند و درد سینه‌ام را می‌فشرد، سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات است.

  وی ادامه داد: بنده در جلسات مهم و استراتژیک کشور بارها این نوع تهدیدات را به مسئولان گوشزد کردم اما اصلا هشدارها جدی گرفته نمی‌شود و بلکه گاهی اوقات مورد تمسخر واقع شده‌ام، درصورتیکه اگر این حرف‌ها در کشورهای دیگر زده شود، اسناد آن مورد بازخواست مسؤلان قرار می‌گیرد و پیگیری می‌شود.

  کرمی گفت: دوستان ما را متهم به توهم توطئه می‌کنند درصورتی که اینطور نیست، ممکن است روزی از خواب بیدار شویم که ده‌ها نفر از افراد مهم و شاخص کشورمان از دست رفته‌اند؛ رهبر معظم انقلاب، نیز بارها تاکید کرده است که "دشمنی دشمن، سرسوزنی عوض نشده بلکه ابزارهایشان تغییر کرده است؛ در گذشته با اسلحه و امروز با ابزارهای دیگر دشمنی می‌کنند؛ آنها در پشت سنگر نشسته و افراد بزرگ ما را نشانه می‌گیرند."

  عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، افزود: دشمن می‌داند که اگر بخواهد به روش حذف با اسلحه اقدام کند همانند آنچه برای دانشمندان هسته‌ای کشورمان پیش آورد، بسیار کار پُرسروصدایی خواهد بود، بنابراین اکنون به صورت آرام و بدون اینکه کسی متوجه شود اقدام به حذف می‌کند به طوریکه ما هنوز نمی‌دانیم آنها از چه موادی استفاده می‌کنند.

  کرمی تاکید کرد: تهدیدات امروز دیگر توپ و تفنگ و تانک نیست بلکه تهدیدات امروز تراریخته، ورود سموم شیمیایی به غذاها، ورود ژلاتین خوکی به کشور و بهم خوردن حلال و حرام، آلودگی برنج، مواد آرایشی سمی، مواد غذایی تقلبی که در بازار بیداد می‌کند و غیره است.

  وی با بیان این مطلب که دشمن به انجام روش‌های بیولوژیک در گذشته سابقه دارد، افزود: حتی گفته شده که یاسرعرفات را با پلونیوم 210 ترور بیولوژیکی کردند، اکثر روسای جمهور کشورهای آمریکای لاتین مانند هوگو چاوز دچار سرطان شده‌اند؛ به طورکلی، صهیونیست وارد زندگی مردم شده است.

  رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه دشمن نفت و غذا را مورد هدف قرار داده است، ادامه داد: نفت در مرحله فاجعه به سر می‌برد و کشورهای نفت خیز به اشغال دشمن درآمده و عربستان نوکری آنها را می‌کند و در مورد غذا نیز دشمن بارها اعلام کرده که از "طریق غذا جمعیت جهان را کنترل خواهد کرد"؛ این جمله معروف دکترین آمریکایی است.

  پروفسور کرمی با بیان این مطالب و گوشزد کردن تهدیدات نوین دشمن، خاطرنشان کرد: آقای طالب‌زاده شخصیت بزرگی برای کشور است و باید از ایشان حفاظت شود و افراد بزرگ اینچنینی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند باید به شدت مراقب خود باشند؛ امیدوارم به واسطه این مصاحبه کمی مسئولین و مدیران این بحث را جدی بگیرند و آغازی برای جدی گرفتن مسائلی از این دست توسط مسئولین مربوطه باشد و موجبات تمسخر برخی را فراهم نکند، ترور بیولوژیک در این عرصه توسط قدرتهای بزرگ اقدامی دور از ذهن نیست.

   

  منابع: خبرگذاری فارس، تسنیم، تابناک، افکار نیوز، اینیستاگرام


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 9 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158378
 • بازدید امروز :339731
 • بازدید داخلی :29886
 • کاربران حاضر :241
 • رباتهای جستجوگر:356
 • همه حاضرین :597